Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний

Тури на Атоли Фаафу і Даалу 2021

Атолл Фаафу об'єднує близько 23 островів, з яких населені лише п'ять. Його внутрішня частина схожа на Арі з безліччю коралових рифів (і, зрозуміло, з прекрасними можливостями для дайвінгу). Єдиний місцевий готель, Filithiyo Island, знаходиться на острові Філітейо. Цей атол почав функціонувати як курорт лише в 1999 році.

Даалу, розташований в 5 км від атолу Фаафу, був відкритий туристами зовсім недавно. Головний острів тут - Кудахуваду (Kudahuvadhoo), досить великий, з розвиненою інфраструктурою і населення аж в 1500 чоловік. На острові Велавару (Velavaru), де недавно був відкритий туристичний центр, колись мешкали кілька видів морських черепах (velaa на місцевій мові означає «черепаха»). Тепер їх чисельність різко скоротилася, і на острові вони - рідкісні гості. Зате кораловий риф навколо Велавару напевно порадує любителів сноркелинга і підводних занурень.

Розваги і пам'ятки

На Даалу є навіть власні пам'ятки - руїни древніх буддистських монастирів і старовинна мечеть з різьбленого коралового каменю. А Фаафу може похвалитися своїм островом Ніланд з сімома индуистскими храмами і мечеттю, вік якої вже перевалив за 800 років.

Також рекомендуємо:
Вас також можуть зацікавити:Мальдіви  Туреччина, ОАЕ, Домінікана, Єгипет
Найпопулярніші курорти Мальдів: Атол Північний Мале   Атол Південний Мале   Атоли Баа і Раа   Атоли Фаафу і Даалу   Атолл Арі   Мале

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.

Атоли Фаафу і Даалу