Наш офіс
м. Рівне
Працюємо On-line під час війни
Графік роботи
Пн-Сб 09:00-18:00
підтримка 24/7

Тури в Домінікану (Домініканську республіку) 2023

 
Домініканська Республіка - благодатний край, що розкинувся на сході острова Гаїті у оточенні хвиль Карибського моря. Столиця - спекотний Санто-Домінго, батьківщина еталонних сигар, колиска запальною меренге.
 

Перша асоціація з Домінікані - нескінченні пляжі дивовижної краси: з білосніжним піском, розлогими пальмами, ласкавим морем - неодмінними атрибутами тропічного раю. Але це аж ніяк не єдине, чим країна захоплює мандрівників. Тут безліч гідних уваги пам'яток: архітектура, що увібрала в себе острівні традиції і риси європейських стилів, національні парки із запаморочливою природою. А ще - ціла палітра розваг для адептів активного відпочинку. Домінікана живе в ритмах бачати та сальси, запрошуючи всіх бажаючих поринути в життєрадісну атмосферу світу, де кожен день - як маленьке свято.

Регіони і курорти Домінікани

Історичний центр домініканської столиці Санто-Домінго занесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Що ж, цілком заслужено: місцева архітектура розкішна. Заснував місто не хто інший, як молодший брат Христофора Колумба, Бартоломео, і охрестив спочатку Нової Ізабеллою.

У 16 столітті Санто-Домінго був столицею іспанських колоній Нового Світу, і сьогодні про славне минуле нагадує багато: каплиця Росаріо, собор Санта-Марія-ла-Менор, палац Каса-дель-Альмиранте, замок Алькасар і інші архітектурні пам'ятники - яскраві зразки ренесансу і готики, арабського і романського стилів.

Якщо столиця - ідеальне місце для відпочинку екскурсійного, то курорти - для безтурботного пляжного. Найпопулярніший у сімейних туристів - Пунта-Кана з доглянутою береговою лінією, ланцюжком п'ятизіркових готелів, чудовими рибними ресторанами і дивовижною природою. Неподалік - три національні парки з буйною рослинністю і екзотичними мешканцями.

Пуерто-Плата - це 120 км мальовничих пляжів курортів Кабарете, Сосуа і Плайя-Дорада. Перший - рай для віндсерферів: хвилі тут вражаючі. Молодь з'їжджається сюди в пошуках нових знайомств і пригод. Хоча за знайомствами краще їхати в Сосуа: це маленьке містечко з пожвавленим пляжем переповнений клубами і барами, ваблять любителів гострих відчуттів. А Плайя-Дорада суцільно складається з готелів, що працюють за системою «все включено» і розважальних точок: тут і гольф-поле, і казино, і відмінні магазини і ресторани.

Бока-Чика - затишна лагуна, захищена від зовнішнього світу кораловим рифом. Тут добре поєднувати пляжний відпочинок з усілякими активностями: дайвінгом або тенісом, віндсерфінгом або верховою їздою, вітрильним спортом або водними лижами. В Хуан-Доліо краще зупинятися тим, хто планує часто відвідувати столицю: курорт розташований всього в 50 км від Санто-Домінго. Байяїбе славиться чистими пляжами, спокійним морем і різноманітністю підводного світу. У Самані багато відокремлених куточків в оточенні незайманої природи, а в місцеві води заглядають дельфіни, ламантини і навіть горбаті кити. Відсутність історичних пам'яток в містечку Ла-Романа компенсується розвинутою туристичною інфраструктурою. А Кап-Кана - курорт молодий, але вже здобув репутацію елітного: руку до цього доклав сам Дональд Трамп.

Клімат

Клімат в країні вологий субтропічний. Морські бризи і пасати, що дмуть з північного сходу, пом'якшують жару. Сезон дощів триває з травня по вересень і характеризується частими, але короткими зливами. Також можливі короткочасні зливи в листопаді і грудні. В інший час зберігається суха тепла погода. Самий жаркий місяць - серпень. Середня денна температура коливається від +25 ° C взимку до +33 ° C в літній час. Припливи і відливи незначні.

Транспорт

Найпопулярніший засіб пересування в Домінікані - автобус. Між великими містами і туристичними зонами курсує транспорт компаній Metro Bus (оф. Сайт на ісп.) І Caribe Tours (оф. Сайт на ісп.): Новий, комфортабельний, кондиційованих. Поїздка з Санто-Домінго в Пуерто-Плату обійдеться в 452 DOP, з Сантьяго в Сосуа - в 236 DOP.

Поширені в країні і менш комфортні автобуси невеликих приватних компаній, і мікроавтобуси «гуагуас». Останні пересуваються за чітко встановленими маршрутами, зупиняючись на вимогу. Середня вартість проїзду між містами - до 100 DOP, в межах одного населеного пункту - 30 DOP.
«Гуагуас» часто настільки переповнені, що пасажири їдуть прямо на підніжках, чіпляючись за все, що під руку потрапить.


Громадський транспорт всередині міст

І у місцевих, і у туристів популярні колективні маршрутки «Карро-публікос» і мототакси «мото-Конча». Лічильників там немає, ціна поїздки фіксована, торгуватися з водіями не має сенсу. Пересуватися на «мото-Конча» дешево (100-250 DOP), але досить екстремально: на один мотоцикл можуть посадити до 3-4 пасажирів, шоломів немає, а ноги можна обпалити про вихлопну трубу.

Класичні таксі теж є: стоянки розташовані неподалік від великих готелів і визначних пам'яток. Дізнатися їх можна за спеціальним знаку на даху або наклейці на лобовому склі. Середня вартість поїздки по місту - від 350 DOP, трансфер з аеропорту до центру Санто-Домінго - від 2000 DOP.
У таксі можна розплачуватися американськими доларами, головне - мати при собі дрібні купюри, щоб водій не послався на відсутність здачі.

У Санто-Домінго є метро: лінія всього одна, що з'єднує проспекти Вінстона Черчилля і Сестер Мірабаль. Поїздка від кінцевої до кінцевої займає 20 хвилин і обходиться в 35 DOP.

Оренда авто

По містах і курортів Домінікани зручно пересуватися на орендованому автомобілі, але тільки в тому випадку, якщо водій готовий до їзди «з пригодами». Головним пригодою стануть манери місцевих лихачів: ПДР вони дотримуються під настрій, на клаксон тиснуть частіше, ніж на гальмо, а про майбутній повороті можуть сигналізувати помахом руки, та й то добре. Мотоциклісти люблять розгортатися через зустрічну смугу, на дорозі завжди правий пішохід. При цьому поліцейські найчастіше на боці «своїх» і з задоволенням виписують штрафи недбайливим туристам. Якщо все це вас не лякає, і при цьому вам більше 25 років, готуйте закордонний паспорт, міжнародні водійські права (діє як мінімум ще 90 днів) і кредитну карту. Оформлення страховки - обов'язково (1100 DOP в день).
У туристичний сезон краще бронювати машину заздалегідь, щоб не вибирати потім між найдорожчими і пошарпаними екземплярами, що залишилися в наявності.

У Домінікані відкриті офіси більшості міжнародних прокатників: Avis, Hertz, Budget, Sixt. Розцінки приблизно однакові і в Санто-Домінго, і в Пунта-Кані: оренда міні-автомобіля обійдеться в 2600 DOP, стандартної моделі - в 2800-3000 DOP, позашляховика - в 4500 DOP в день.

Швидкісні обмеження в містах - 25-60 км / год. Найчастіші санкції - за непристебнуті ремені безпеки і розмови по мобільному без гарнітури. Пити за кермом не можна, але на це правило правоохоронці частенько закривають очі. Штрафи не «кусаються»: навряд чи доведеться розщедритися більш ніж на 2500 DOP. З паркуванням проблем немає, потрібно лише звертати увагу на заборонні знаки і розмітку. З метою безпеки краще залишати авто на платних стоянках або під наглядом послужливих місцевих жителів за скромні «чайові». У містах багато заправок, на трасах - менше. Середня вартість бензину - 55-60 DOP за 1 л.

Зв'язок і Wi-Fi

Найбільші стільникові оператори в Домініканській Республіці - Orange, Claro, Viva і Tricom. Найбільша зона покриття - у перших двох. Придбати сім-карту можна в офісах компаній при пред'явленні паспорта, середня ціна - 200-400 DOP в залежності від пакета послуг, що пропонуються. Дзвінки в Європу у Orange стоять по 13,50 DOP, у Claro - по 36 DOP в хвилину. З поповненням балансу проблем не буде: оплату можна вносити через USSD-запити, в банкоматах і терміналах, касах аптек і магазинів, а також в онлайн-режимі на сайтах операторів.

Ще один зручний спосіб зв'язку з батьківщиною - дзвінки з телефонів-автоматів. Вони є і в великих містах, і на галасливих курортах. Таксофонні картки продаються в газетних кіосках і супермаркетах, правила використання і тарифи детально розписані на звороті.

Інтернет-зв'язок в країні розвинена добре. Безкоштовний Wi-Fi є в більшості великих готелів і ресторанів. Найвигідніші тарифи з необмеженим мобільним трафіком - у оператора Viva. Підключитися до мережі можна і в інтернет-кафе: доступ обійдеться в середньому в 100 DOP за годину.

Гроші

Грошова одиниця країни - Домініканський песо (DOP), в 1 песо 100 сентаво. Життєвий цикл: 1 DOP = 1,35 RUB (1 USD = 56,86 DOP, 1 EUR = 68,5 DOP).

Іноземну валюту можна обміняти в аеропорту, готелі або комерційних банках (банки працюють з 8: 00-8: 30 до 15: 00-18: 00 з понеділка по п'ятницю, обмінні пункти в торговельних центрах - до 19:00).
Не варто міняти гроші в аеропорту: курс далеко не найвигідніший. При пошуку кращих умов обміну керуйтеся простим правилом: чим далі від місць скупчення туристів - тим справедливіше пропозиції .

Зворотний обмін можливий при наявності довідки про первинне, але зазвичай обмінюють не більше 30% від початкової суми. У приватних закладах долари приймаються повсюдно, але здачу можуть дати в песо. Якщо ціни виставлені в доларах, курс перерахунку завжди слід уточнювати заздалегідь.
У країні досить складна система податків: з усіх товарів і послуг стягується ПДВ (6-8%), податок з продажів (7%) і ще 10% «за обслуговування», так що в сумі вони можуть доходити до 23%.

У столиці та великих туристичних районах до оплати приймаються кредитні карти всіх основних світових платіжних систем. У внутрішніх районах країни розплатитися ними практично неможливо. Вуличними банкоматами краще не користуватися: карти часто застряють, та й ризик зіткнутися з шахрайством вкрай високий. Деякі банки приймають туристичні чеки. Щоб уникнути додаткових витрат через коливання обмінного курсу, варто використовувати чеки в доларах США.

Чайові частково включені у вартість обслуговування в готелях, в ресторанах ж прийнято залишати офіціантові близько 10% від вартості замовлення. Покоївкам і носіям зазвичай покладається 1-2 USD.

Готелі Домінікани

Всі готелі Домінікани класифіковані і мають офіційну «зірковість». Як правило, вона відповідає переліку послуг, що надаються. Практично всі готелі працюють за системою «все включено», що має на увазі триразове харчування, закуски в будь-який час, напої місцевого виробництва, прохолодні напої в міні-барі та пляжні «немоторизовані» розваги.
У столиці номера в скромних готелях 2 * обійдуться от 2000 DOP, в більш комфортабельних 3 * - від 3700 DOP, в розкішних 5 * - від 5500 DOP за ніч. Проживання в чотиризіркових готелях Пуерто-Плата варто від 3400 DOP, в п'ятизіркових - від 7500 DOP в день. У Пунта-Кані можна зняти «четвірку» за 4000-5000 DOP або «п'ятірку» за 8000 DOP на добу.

У країні багато комфортабельних котеджів, бунгало по 8-16 номерів в кожному. У готельних комплексів - великі зелені території (на них зазвичай ходять міні-поїзда, оскільки йти пішки до басейну або пляжу часом буває досить далеко), є анімація. Всі готелі - НЕ висотні (максимум 4 поверхи), в основному «четвірки» і «п'ятірки». У готелях немає російськомовних співробітників, але у багатьох туроператорів є свої постійні представники.
Близькість моря викликає швидку зношуваність готельного фонду, тому, вибираючи готель, потрібно звертати увагу на те, коли він останній раз проходив реконструкцію.

Напруга в мережі: 110/120 В, 60 Гц. Розетки плоскі, вилки «американського стандарту». Для використання електроприладів необхідно мати спеціальні перехідники, які зазвичай продаються в готельних магазинчиках. В країні нерідкі перебої з подачею електрики, тому в більшості готелів високого класу встановлені генератори.
Назва готелю/
Регіон
Зірки/
тип готелю
Фото Коротко опис Ціна,
від
Пунта Кана
5* hotel foto
Готель був відкритий в 2016 році.
 
Кап Кана
5* hotel foto
Готель відкрився в 2012 р, остання реставрація проводилась в 2016 р Готель включає головний корпус і 34 бунгало.
 
Байяібе
5* hotel foto
Сімейний курорт з концепцією AI і дитячим клубом. Реновація готелю була проведена в 2020 році.
 
Кап Кана
5* hotel foto
 
 
Кап Кана
5* hotel foto
 
 
Байяібе
5* hotel foto
 
 
Пунта Кана
5* hotel foto
Готель був побудований в 2019 році.
 
Пунта Кана
5* hotel foto
Отель был открыт в 2005 г., последняя реновация проводилась в 2013 г.
 
Пунта Кана
5*+ hotel foto
Готель був відкритий в 2005 р, остання реставрація проводилась в 2013 р
 
Пунта Кана
5* hotel foto
Готель був відкритий в 2005 р, остання реставрація проводилась в 2013 р
 


Як уникнути проблем

Перед поїздкою в Домінікану краще зробити щеплення від дифтерії, правця, черевного тифу, гепатиту A і B. Тим, хто планує навідатися в джунглі, в цей список варто внести ще й курс препарату від малярії. Як і в інших екзотичних країнах, категорично забороняється пити воду з-під крана. Навіть вмиватися радимо кип'яченої або бутильованої: через низьку якість водопровідної води в країні регулярно трапляються вибухи кон'юнктивіту. Лід в напої - тільки в ресторанах з бездоганною репутацією.
Медицина в Домінікані платна, тому варто заздалегідь подбати про страховку міжнародного зразка: в разі форс-мажору вона дозволить заощадити хоча б на виклик «швидкої».

Захист від підступного домініканського сонця - креми з високим рівнем SPF. Взагалі, з місцевою природою потрібно бути обережніше: в Карибському морі зустрічаються отруйні їжаки, медузи і риби, мурени і інші небезпечні мешканці. На суші чекають хижаки і паразити, так що розслаблятися теж не варто. І вже тим більше не можна йти в джунглі без провідника і спеціального одягу.

У Домінікані нерідкі крадіжки, тому стежити за особистими речами доводиться пильно. Машину краще залишати на платних стоянках, двоколісний транспорт - неодмінно пристібати. Не можна міняти гроші у перекупників і знімати готівку з кредиток в вуличних банкоматах. Оригінали документів, так само як і великі грошові суми і особисті цінності, краще залишати в сейфі готелю, а ось копію паспорта не завадить носити з собою.

Пляжі Домініканської Республіки

Пляжі - головне багатство Домініканської Республіки. Дякувати за їх красу варто і природу, і людину: перша на славу попрацювала над пейзажами, другий доглядає за ними на совість. Один з найпопулярніших туристичних районів - Коста-дель-Амбар, або «Янтарний берег». Тут розташувалися відразу кілька курортів з прекрасними пляжами і розвиненою інфраструктурою. Узбережжя Сосуа покрито золотавим піском, чистота прибережних вод по достоїнству оцінена і дозвільними купальщиками, і досвідченими дайверами. На узбережжі Кабарете море майже завжди штормить: з дітьми тут не поплескати, зате серфінгіста - повне роздолля. А в Плайя-Дорада берег розділений між фешенебельними готелями: у кожного - власний доглянутий пляж з дрібним піском, зручним входом в воду і всіма зручностями начебто парасольок-лежаків-душових.
Більшість домініканських пляжів безкоштовні, за оренду парасольки і лежаки доведеться платити від 50 DOP, роздягалень мало, туалетів та душових з прісною водою практично немає. Виняток - приватні пляжі фешенебельних готелів, обладнані всім необхідним і працюють за системою «все включено».

Ще одна знаменита туристична зона - Баварія з пляжами «Лос-Корралес», «Арена-Горда», «Ель-Кортесіто» і «Арена-Бланка». Курорт Пунта-Кана, де і знаходиться вся ця пишність, взагалі вважається зразковим в плані пляжного відпочинку. Пісок тут білосніжний, з приємним відтінком рожевого перламутру, вода - чиста і прозора. Усамітнення годі й шукати, зате розваг - хоч греблю гати.
Набагато тихіше і спокійніше - на узбережжі півострова Самана. Тут є, де сховатися від навколишнього світу: наприклад, пляж «Мадам» зовсім невеликий, суцільно вкритий кварцовим піском і захищений від сторонніх поглядів пагорбами і густий пальмовим гаєм.

Цінителям безтурботного відпочинку сподобається і затишна рибальське село Байяїбе. Море тут чисте і спокійне, пісок виблискує білизною, пляжів кілька: однойменний «Байяїбе» в центрі - більш багатолюдний, «Домінікус» в околицях - тихий і пустельний. Для сімейного дозвілля відмінно підходить курорт Бока-Чіка в 30 км від Санто-Домінго: плавати в мілководній лагуні, захищеної від хвиль, - одне задоволення. Особливість пляжу «Паленке» - сіро-чорний пісок, вельми фотогенічний. Улюблене місце відпочинку місцевих жителів - пляж «Гуаяканес»: необладнаний, але вільний від туристичних натовпів і неймовірно мальовничий.

Дайвінг в Домініканській Республіці

Домінікана - ідеальний вибір для дайверів: занурюватися тут можна практично круглий рік, свої підводні скарби є на кожному курорті. Найцікавіше - в околицях Байяїбе: тут розташований національний парк зі знаменитими печерними ланцюжками Чічо і Падре Нуестра. Перша - для впевнених плавців, друга - для нирців з будь-яким рівнем підготовки. Неподалік є відомий рек «Сент-Джордж», а всього в районі Байяїбе більше 30 гідних дайв-сайтів.

Біля узбережжя Кап-Кани можна спуститися до загиблого судну «Патриція», подивитися на величезних барракуд і поплавати в лагуні в компанії черепах. В околицях Санто-Домінго знаходиться система печер Таино, де вражає все: глибина в 48 м, білосніжні сталактити, звивисті тунелі, складні переходи і галокліна - рубіж між прісної і солоної водою.

Морський національний парк «Монте-Крісті» - кладовище пішли на дно кораблів, найбільше у всьому Карибському морі. «Утоплеників» тут більше сотні, досліджені поки лише 23. Сільвер-Банк в 5 годинах від Пуерто-Плата - єдине дозволене місце для дайвінгу з горбатими китами, з січня по березень виводять тут потомство. А ще тут найбільше коралове скупчення в відкритих карибських водах.

Найцікавіший сайт в околицях Кабарете і Сосуа - «Стіна аеропорту». В районі Лас-Галерас чекають таємничі печери, затонулий корабель, сади і стінки з різнокольорових коралів. У прибережних водах поблизу міста Мічес в 18 столітті зазнали катастрофи відразу три судна: «Тулуза», «Наша леді Гваделупи» і «Сципіон». У печері Макао, що за півгодини їзди від Баваро, сподобається новачкам: кришталева вода ідеальна для перших занурень. Дайв-сайт «Шарк-поінт» біля острова Саона - найкраще місце для спостереження за зграями акул-няньок, скатів і рифових акул.

Шопінг

З країни можна привезти всілякі дрібнички з дерева, кістки, бурштину різних кольорів (від звичного золотистого до рідкісного синього), Ларімар (домініканської бірюзи), кераміки і шкіри. Сигари розумніше купувати в великих супермаркетах або дьюті-фрі: в дрібних крамницях легко нарватися на низькосортні підробки з бананового листя. Ще один затребуваний сувенір - місцевий ром: еталонним вважається «Барсело Імперіал» 10-річної витримки.
Альтернатива рому - традиційна настойка «мамахуана» з цілющими властивостями: можна вибрати готовий напій в пляшці або набір трав для самостійного приготування.

Ще в Домінікані продають якісний і недорогий кави (зерновий або мелений) з пізнаваним, злегка гіркуватим смаком і насиченим ароматом. Популярними сувенірами вважаються фігурки папугу «котика», керамічні ляльки без обличчя «Лімея» (символ толерантності до представників різних національностей) і барвисті полотна в стилі «гаїтянський наїв»: їх можна купити на пляжах і ринках.

Магазини працюють з понеділка по суботу з 9:00 до 19:30, великі супермаркети - з 8:00 до 22:00 (по неділях - до 14:00), приватні сувенірні крамнички відкриті до останнього клієнта.
Торг доречний практично скрізь, крім супермаркетів. Найчастіше ціни для туристів спочатку завищені, тому зазвичай вдається домовитися на половині первинної вартості товару.

Туристичні зони країни пропонують до послуг відпочиваючих численні бутики і сувенірні магазини. У Санто-Домінго знаходяться найкрупніші комерційні центри, де можна придбати одяг, взуття та інші товари місцевого і іноземного виробництва хорошої якості і за доступними цінами. Кращі місця для шопінгу - проспект Малекон, що тягнеться на 15 км уздовж моря, а також ринок «Меркадо Модело» і торгова вулиця Конде. Ціни в Пунта-Кані і на інших знаменитих курортах вище столичних, тому масштабні покупки краще здійснювати в Санто-Домінго.

Кухня і ресторани Домініканської Республіки

Кухню Домінікани можна коротко описати так: незвичайна, але смачна суміш європейських, африканських і місцевих рецептів. Вона заснована на широкому використанні бобових, бананів і овочів (в тому числі екзотичних) в оригінальних поєднаннях з м'ясом і рибою. Традиційними стравами вважаються, наприклад, «бандера» - рагу з м'яса, смажених бананів, квасолі, рису і салату, густий суп «асопао» і смажена свинина «пуерко-ен-Пуйя». А ось риба і морепродукти, незважаючи на острівній статус Домінікани, не користуються великою популярністю.
Середній чек в хорошому кафе - 1500 DOP, в престижному ресторані - 1500-2000 DOP на персону.

Національний напій - ром, його тут виробляють понад 15 сортів. Найбільш популярні «Бругаль», «Барсело» і «Бермудес». Місцеві марки пива «Кіскейя», «сенізе», «Президента» та «Богемія» відрізняються цілком пристойною якістю. Оригінальний смак має традиційний місцевий алкогольний напій «пру» - результат бродіння соку однойменної рослини.

У Домінікані неймовірне безліч ресторанів і кафе з різноманітним меню і помірними розцінками. В основному тут подають страви карибської кухні, але заклад до душі знайдуть для себе і шанувальники інших гастрономічних традицій: європейських, азіатських чи американських. Для знайомства з автентичною домініканської кулінарією ідеально підходять «комедорес»: невеликі сімейні кафе з домашньою атмосферою. Повноцінний обід тут обійдеться від 170 DOP (в маленьких містечках) до 300 DOP (в столиці). У курортних зонах багато закусочних з фастфудом, але навіть звичні гамбургери, курчата і піца подаються тут з місцевим колоритом. Більшість їв при готелях можуть похвалитися відмінною якістю продуктів і сервісу. Чудові рибні ресторани є в Пунта-Кані. У багатьох закладах гостей чекає не тільки смачна їжа, але і приємна шоу-програма з національною музикою.

Розваги і пам'ятки

У Домінікані є і культурні, і природні пам'ятки, гідні окремої екскурсійної програми. За архітектурними дивами безперечно варто їхати в столицю, Санто-Домінго. Її центральні вулиці, ошатні й урочисті, по праву увійшли до списку скарбів ЮНЕСКО. Символ міста - Санта-Марія-ла-Менор, найстаріший собор Америки. Він збудований з золотистого коралового вапняку і поєднує в своїй зовнішності елементи бароко і готики.
Останки Христофора Колумба покояться в монументальному музеї, іменованому Маяком.

Фортеця Осама - найдавніший зі збережених військових фортів в Америці, зведений в 1508 р в стилі середньовічного замку. Палац Алькасар-де-Колон створювався для сина Колумба, Дієго, і довгий час служив резиденцією віце-королів, але був розграбований Френсісом Дрейком. А останки легендарного першовідкривача покояться в Маяку Колумба, який і не маяк зовсім, а монументального вигляду музей із зібранням старовинних артефактів.

Ключова пам'ятка Ла-Романи - Альтос-де-Чавон, місто художників. Це ретельно відтворена копія середньовічної села з вапняковими будинками, церквою Св. Станіслава, «грецьким» амфітеатром і Археологічним музеєм. В Пуерто-Платі можна відвідати фортецю Сан-Феліпе, кафедральний собор і маяк Форталеза, а також Музей бурштину та місцеві виробництва: ромовий завод і шоколадну фабрику. У Сантьяго цікаво поспостерігати за виготовленням сигар і обробкою кави. Городок Ла-Вега знаменитий археологічними розкопками і будівлею церкви Богоматері Лас-Мерседес, красуються біля підніжжя священної гори Санто-Серро.

Але найбільш яскраві враження на мандрівників незмінно справляє домініканська природа. Місцеві національні парки - нескінченна низка дивовижних пейзажів. «Армандо-Бермудес» в провінції Сантьяго знаменитий мальовничими ущелинами, галявинами, річками, різноманітністю тропічних рослин і дивовижних птахів. Більшість туристів їдуть сюди для того, щоб здійснити сходження до піку Дуарте - найвищій точці Карибського регіону.
У екопарках «Природні очі» ростуть гігантські квіти неймовірних кольорів.

«Лос-Айтісес» - безкраї простори на півострові Самана. Мангрові болота, печери з наскельними малюнками, зарості пальм і бавовнику - рай для любителів екотуризму. Територія «Харагуа» - це мальовничі острови Альто-Вело та Беата, лагуна Де-Ов'єдо, незаймані пляжі, пальмові гаї і посушливі зони з колючками всіх мастей. А родзинка національного парку «Ель-Чоко» - комплекс підземних печер і басейнів «Карибський карст».

Агротуризм

Щомісяця в долині Констанца проходить сільськогосподарська виставка-ярмарок Fresh Market, де продаються сезонні продукти, які вирощують в цьому регіоні (ясна річ, екологічно і біологічно чисті, без ГМО). Крім того, на ярмарку можна спробувати страви місцевої кухні та взяти участь у фольклорних та музично-театральних заходах.
Незабаром в Констанці обіцяють відкрити новий екскурсійний маршрут «Повернення в долину»: він дасть туристам можливість більше дізнатися про захоплюючому процесі виробництва сільськогосподарських продуктів.

Нарешті, охочим до всього натурального мандрівникам можна відправитися в «Шоколадний тур», щоб побачити своїми очима всі особливості вирощування і виробництва какао в Східній Домінікані.

Пірати Карибського моря

І без того пильний туристичний інтерес до країн Карибського басейну грунтовно підігріла тепер уже багатосерійна і порядком заплутана сага про Джека Горобця ... вибачте, капітана Джека Горобця. Красень з насурмленимі очима і нетвердою ходою міцно угнездился в нашій свідомості образи тропічної природи з ліанами (і стрибає по ним Паршивка-мавпою), порослими смарагдовим лісом скелями, дикими пляжами й похилими над блакитною гладінню кокосовими пальмами. До речі, Джек реальний, чи то пак актор Джонні Депп, настільки вжився в роль, що прикупив один з численних острівців архіпелагу. Станіславський був би задоволений.

Також рекомендуємо:
Вас також можуть зацікавити: Туреччина, ОАЕ, Домінікана, Єгипет
Найпопулярніші курорти Домінікани: Кап Кана Пунта Кана Бока Чіка Байяібе

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.

Тури в Домінікану (Домініканську республіку) з Рівного 2021