Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний

Про країну

Чим відома Шрі-Ланка?

Ця країна обіцяє не лише піщані пляжі, лагідні морські хвилі та сонце, а й таємниці та загадки світової культури. Якщо найбільше туристів в Шрі-Ланку приваблюють екскурсійні програми, то Коломбо, Кандія, Галле, руїни Сігірія та інші не менш приголомшливі міста та об'єкти не розчарують Ваших очікувань.

Острів Шрі-Ланка багатий на першокласні пляжі, сучасні готелі та масу стародавніх пам'яток. Розваги - загалом тихі-мирні: пікніки, рибалка та дайвінг. Стиль відпочинку на Шрі-Ланці можна коротко визначити так: подалі від шуму та метушні, ближче до моря та природи. Навряд чи у світі знайдеться більш «кваплива» країна, ніж Шрі-Ланка: тут ніхто нікуди не поспішає, всі насолоджуються життям — у тому числі й обслуговуючий персонал у готелях (до топових закладів, щоправда, не належить — там усі бігають у милі, щоб задовольнити постояльців). Більшість визначних пам'яток на Шрі-Ланці природні, так само, як і більшість розваг. 

Туристичний сезон у Шрі-Ланці триває з жовтня до травня, у цей час тут практично немає дощів, а температура тримається на середньорічній позначці 28-30 градусів. У цей час відпочинок у загадковій Шрі-Ланці буде ідеальним вибором для людини, яка хоче бути якомога ближче до природи та подалі від шуму та метушні великих міст. Серфери та віндсерфери також будуть у захваті від відвідування країни.

Перебуваючи у Шрі-Ланці, неможливо проігнорувати місцеву кухню. Вона не залишить байдужими навіть гурманів. Тут вони можуть скуштувати місцеві страви з риби, крабів, екзотичних фруктів, сотні різновидів чаїв, численні страви на основі рису, морепродуктів, кокосового молока.