Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний

Екскурсії

Острів Саона
Тропічний рай з білим піском і бірюзовими водами чекає вас. Пориньте в це велике пригода! Вас зустрінуть в порту Байяїбе, де чекатиме катамаран, який доставить вас на райський острів Саона.
 
Острів Саона на вертольоті
Тропічний рай з білим піском і бірюзовими водами чекає вас. На комфортабельному автобусі вас доставлять на базу, де чекатиме сучасний вертоліт. Ви пройдете швидку реєстрацію та вирушите на райський острів Саона.
ФОТОСЕССІЯ Live-Life moments Макао (Live-Life moments Photo session Macao basic)
У вартість включено: трансфер із готелю і назад на комфортабельному мікроавтобусі; фотосесія тривалістю 1,5 години; 2 способу і купальник; 90 фото з кольорокорекцією в Lightroom; 10 фотографій з детальною обробкою в Photoshop; пляжне плаття або туніка (на вибір); біжутерія (1 комплект).
ВЕСІЛЬНА ЦЕРЕМОНІЯ SAPSAN - ПАКЕТ ЖЕМЧУГ (Sapsan Wedding Ceremony Pearl Package Cabeza de Toro)
У вартість включено: Дизайнерськ оформлена весільна альтанка, прикрашена тканинами, квітами, стрічками, намистом, мереживом на ваш смак; Декорований стіл для церемонії на ваш смак; Прохід до арки (декоровані ріжки); Пляшка шампанського; Весільні дизайнерські келихи; Церемонія піску, прикрашений посудина в подарунок; Символічний весільний сертифікат; Музичний супровід (аудіосистема); Дизайнерський букет для нареченої зі штучних квітів; Весільна фотосесія зі стилістом-фотографом (150-200 фото з кольорокорекцією, неглибока коригування в програмі Фотошоп); Російськомовний церемоніймейстер; Тривалість церемонії 45хв; Тривалість фотосесії 1,5 -2 години;
ВЕСІЛЬНА ЦЕРЕМОНІЯ SAPSAN - ПАКЕТ САПФІР (Sapsan Wedding Ceremony Sapphire Package Cabeza de Toro)
У вартість включено: Дизайнерськ оформлена весільна альтанка, прикрашена тканинами, квітами, стрічками, намистом, мереживом на ваш смак; Декорований стіл для церемонії на ваш смак; Прохід до арки (декоровані ріжки); Пляшка шампанського; Весільні дизайнерські келихи; Церемонія піску, прикрашений посудина в подарунок; Символічний весільний сертифікат; Музичний супровід (аудіосистема); Букет для нареченої з живих квітів; Клятви любові і вірності; Весільна фотосесія зі стилістом-фотографом (200-250 фото з кольорокорекцією, неглибока коригування в програмі Фотошоп); Російськомовний церемоніймейстер; Зачіска і макіяж (для нареченої); Додатковий декор пляжу; Декорована гойдалка; Букви і таблички (для фотосесії); Фотосесія лавсторі;