Наш офіс
м. Рівне
Працюємо On-line під час війни
Графік роботи
Пн-Сб 09:00-18:00
підтримка 24/7

Тури в Пунта Кана 2023

Якщо десь у світі й існують пляжі в стилі «Баунті», які до того не почистили дрібними грабельками, що не присипали зверху борошном, що не натерли маслом листя у пальм і не підкрутили в фотошопі кольору - то місце це саме Пунта-Кана. Зрозуміло, красуні в бікіні далеко не завжди будуть лежати тут на кожному гамаку, потягуючи через соломинку крижаний коктейль. Зате все інше виглядає так само як з екранів ТБ або на барвистих рекламних проспектах.

Не дивно, що це невелике містечко з протяжної берегової лінією, майже суцільно забудованої невисокими п'ятизірковими готелями, користується такою популярністю у туристів. Як бонус - три національні парки поблизу, мангрові ліси, рептилії, тропічні птахи, всіляка підводна живність і, мабуть, кращі рибні ресторани в країні. Контингент місцевих відпочиваючих - суцільно сімейні туристи і шанувальники безтурботного відпочинку на лоні природи.

Від аеропорту до готелів

Повітряні ворота курорту знаходяться в центрі міста, неподалік від узбережжя. Багато готелів пропонують безкоштовний трансфер. Автобуси в Пунта-Кані найчастіше забиті повністю, зате проїзд коштує небагато - близько 50 DOP. Поїздка на таксі обійдеться в 1200-2500 DOP в залежності від відстані.

Райони Пунта-Кани

Курорт Пунта-Кана простягнувся вздовж узбережжя на 60 км, умовно він ділиться на 9 районів. У кожного з них є свої особливості, про які потрібно знати, збираючись на відпочинок.

Центр регіону - саме містечко Пунта-Кана. Він зовсім невеликий - всього пара готелів. Але саме тут знаходяться основні транспортні вузли - аеропорт і зупинки міжміських автобусів.

Кап-Кана - елітний район з відповідними цінами і рівнем сервісу. Череда білих пляжів з фешенебельними готелями, зелені пальми, басейни і спа-процедури роблять відпочинок розміреним і спокійним.

Супротивникам насиченого нічного життя варто звернути увагу на пляжі Кабеса-де-Торо і Ель-Кортесіто. Перший славиться рибними ресторанами і Блакитним прапором, другий - численними магазинчиками і ринками.

У Баварія зосереджена вся інфраструктура - лікарня, банки, аптеки і магазини. Є також ресторани і нічні клуби, а місцевий пляж вважається одним з кращих у всій Домінікані. Узбережжя і море в районі Макао чисті і безпечні, але там майже немає пляжної інфраструктури

Готелі Пунта-Кани

На курорті представлені готелі провідних готельних мереж світу. Найпоширеніші - Sol Melia, Paradisus, Barcelo, Princess і Iberostar. Готелі, як правило, складаються з двох-або триповерхових корпусів і бунгало, розкиданих між пишною тропічною рослинністю і пальмами. Велика частина цих готелів працюють за системою «все включено». Причому, на відміну від багатьох відомих клубних систем, в готелях Пунта-Кани в вартість проживання включено дійсно все.

Самі бюджетні варіанти розміщення в Пунта-Кані - хостели та гостьові будинки. Ціна за ніч - від 840 DOP за ліжко в загальній кімнаті і від 1400 DOP за двомісний номер, в неї зазвичай вже включений сніданок. Для любителів дикого відпочинку є кемпінги посеред пальм - від 650 DOP за намет.

Готелів 2 і 3 * на курортні трохи, ціни досить демократичні - 950-4300 DOP за ніч у двомісному номері. Основну масу готелів складають курортні «п'ятірки» і «четвірки» - 2000-43 200 DOP на двох на добу.

Транспорт

Громадський транспорт в Пунта-Кані - притча во язицех. Якість міських автобусів залишає бажати кращого, та й ходять вони нечасто. Під час поїздки доведеться мучитися від духоти в переповненому салоні, паралельно намагаючись відв'язатися від не в міру балакучих місцевих жителів. Ціна квитка - 50 DOP за 1 поїздку по місту.
Автобусну зупинку доведеться пошукати - в Пунта-Кані вони ніяк не позначені. Найпростіший спосіб - запитати у місцевих жителів, назвавши пункт призначення. Втім, «гуагуас» можна зупинити і на дорозі - потрібно просто підняти руку.

З огляду на проблеми з громадським транспортом, туристи в Пунта-Кані вважають за краще пересуватися на таксі. Такий спосіб як мінімум в 10 разів дорожче, зате комфортніше і безпечніше. У місті є офіційна служба, всі розцінки фіксовані, але про вартість поїздки все ж варто домовитися заздалегідь. Якщо ви не хочете, щоб в машину когось підсадили по шляху, відразу попередьте водія - тут це звичайна практика.
Стандартна поїздка по місту на таксі буде коштувати 650 DOP, з одного кінця курортної зони в інший - до 2500 DOP.

У Пунта-Кані є спеціальні туристичні таксі. Вони відрізняються кращим станом автомобілів, більш високими рівнем сервісу і цінами.

Аренда авто

Якщо мета поїздки в Пунта-Кану - пляжний відпочинок, то машину в оренду краще не брати. Добиратися від аеропорту до готелю і від пляжу до ресторану простіше і безпечніше на таксі. Автомобіль може стати в нагоді тим, хто вирішив покататися по всій країні, з'їздити на рафтинг або до водоспадів.

Дороги в Пунта-Кані місцями розбиті, часто зустрічаються ями. Агресивний стиль водіння - норма для місцевих жителів, ПДР вони майже не дотримуються. Серйозних пробок майже не буває - машин тут набагато менше, ніж мотоциклів. Паркуватися можна всюди, де це не заборонено знаками.

На курорті працюють багато міжнародних контори - Hertz, Avis, Budget, Europecar і інші, бронювати краще заздалегідь. Вартість машини економ-класу - від 1400 DOP на добу. Найчастіше в ціну не входить страховка, так що додатково доведеться доплатити ще 600-800 DOP в день.

Зв'язок і Wi-Fi

Роумінг російських компаній в Пунта-Кані влетить в копієчку - навіть демократичний «Теле 2» зніме за мить не менше 50 DOP. Щоб заощадити, варто купити Передплатний тариф домініканського оператора - Viva, Orange або Claro. Краще покриття у Orange, але Claro пропонує більш низькі розцінки. Дзвінок додому обійдеться в середньому в 30 DOP.
Купувати тарифний план краще в салоні стільникового зв'язку. Для оформлення буде потрібно паспорт і від 100 DOP, які будуть на рахунку.

Безкоштовний Wi-Fi можна зловити практично в будь-якому людному місці. Він є в багатьох кафе, а значить підключитися можна з вулиці і навіть з пляжу. У готелях ситуація трохи гірше - у багатьох за Wi-Fi в номері доведеться платити окремо, але на ресепшн він швидше за все буде безкоштовний. У будь-якому випадку є шанс зловити сигнал від сусіднього готелю чи ресторану.

Пляжі Пунта-Кани

Пляжі - головна визначна пам'ятка Пунта-Кани. Більшість з них громадські, вхід безкоштовний. Для усамітненого відпочинку найкраще відправитися на Макао. Це один з найбільш екологічно чистих куточків східного узбережжя. Тут немає парасольок, лежаків і водних атракціонів, а й людей теж небагато. Крім того, тут непогані хвилі, які залучають серферів.

Багато пляжів Пунта-Кани підійдуть для тихого сімейного відпочинку з дітьми. Берег покриває чистий пісок, вхід в воду пологий, а зона купання відокремлена від відкритого моря кораловими рифами, тому тут досить безпечно. Інфраструктура розвинена не дуже добре - є водні розваги і лежаки з парасольками (від 50 DOP), але немає туалетів і роздягалень, а в душових кабінах - прісної води.
Купувати що-небудь їстівне на пляжах не рекомендується - це може бути небезпечно.

«Баварія» - найбільш жвавий пляж Пунта-Кани. Тут працюють бари і дискотеки, в дні весняних канікул вони заповнюються канадської та американської молоддю. Дайверам будуть цікаві коралові рифи, підводні печери і затонулі судна.
Дайвінг в Пунта-Кані

У Пунта-Кані є все необхідне для захоплюючих занурень - тепле Карибське море з різнокольоровими коралами, яскравими тропічними рибками, підводними гротами і затонулими кораблями, а на березі - дайвінг-центри і школи.

Уздовж узбережжя безліч місць занурень, деякі з них знаходяться так близько від берега, що нікуди їхати не доведеться. Новачкам вистачить вражень і на мілководді, для бувалих є зони глибиною до 30 м, видимість при цьому зберігається в межах 15-25 м. З найбільш цікавих з точки зору дайвінгу об'єктів - найбільший риф в Домінікані, 3 затонулих судна, які облюбували морські мешканці , і невелика печера. Ціни залежать від конкретного клубу і кваліфікації дайвера - від 5500 DOP за 2 занурення.
Тим, хто хоче побачити підводне царство у всій красі, варто пірнати в Карибському морі - в водах Атлантики дивитися особливо нема на що.

Коли сам регіон вже досліджений, можна вибратися на екскурсію на довколишні острівці. Найпопулярніший - Каталініта, що приваблює туристів багатим підводним світом. Сюди приїжджають заради дайвінгу, сноркелинга і «водного сафарі». А на обід пропонується спробувати мешканців прибережних вод на смак.

Шопінг

На курорті є великі торгові центри ( «Плаза Баварія» і «Плаза Пунта Кана»), де можна знайти одяг і аксесуари європейських і американських брендів - Puma, Guess, Adidas, Paul & Shark, Swarovski та інших. Ціни тут цілком співмірні з московськими.
У сезони розпродажів (березень, жовтень і різдвяні свята) бувають знижки до 50%.

Якщо хочеться заощадити, краще отоварюватися далеко від великих туристичних центрів. У годині їзди від Пунта-Кани знаходиться супермаркет «Іберія», де ціни набагато нижче, ніж на узбережжі.

Невеликі магазинчики і сувенірні лавки є майже в кожному районі, але найбільше їх в Баваро. Тут же зосереджено більшість торгово-розважальних центрів, в тому числі і найреспектабельніший - «Пальма Реал Шопінг».

За домініканськими сувенірами та одягом краще відправитися на блошиний ринок біля пляжу «Ель Кортесіто». Тут можна купити вироби з бурштину і ларімара (напівдорогоцінне каміння) і символ Домінікани - ляльку «лімі». Кава і місцеву настоянку «мамахуана» варто пошукати в супермаркетах - вийде дешевше, ніж в магазинах.

Що спробувати

Домініканська кухня ввібрала в себе американські, європейські та навіть східні традиції. Її характерна особливість - нестандартне поєднання звичних продуктів. Яскраве підтвердження тому - блюдо «таино» (начинені м'ясом оладки). Обов'язково варто спробувати «сан кочон» - бульйон, зварений на основі декількох сортів м'яса і овочів.
Не варто забувати про кокосові горіхи і тропічні фрукти, вони тут дешеві. Ананаси, манго, авокадо, пітахайю і маракуйю можна зустріти в супермаркетах і готельному меню. А ось за Мамонов або гуанабаной доведеться пополювати, вони нечасто трапляються навіть на ринках.

У незвичайному світлі на столі домініканців постають банани. Тут ростуть сорти, що нагадують за формою нашу картоплю, їх смажать і додають в закуски. Найдивовижніше блюдо - «мангу» (бананове пюре, в яке за бажанням можна покласти бекон, сир або масло).

Кафе і ресторани Пунта-Кани

При більшості готелів Пунта-Кани працюють власні ресторани, багато організовують харчування по системі «все включено» з традиційним шведським столом. Щоб підкріпитися, виходити в місто зовсім не обов'язково. Однак на вулицях курорту працюють безліч закладів домініканської, європейської і азіатської кухні. Для різноманітності і знайомства з місцевими кулінарними традиціями варто кілька разів повечеряти поза готелем.
Любителям важкої музики і неформальної атмосфери напевно припаде до смаку філія знаменитої мережі Hard Rock Cafe. Тут подають традиційну американську їжу і напої, середній чек - 700-1100 DOP.

Місцеву кухню краще пробувати в невеликих сімейних ресторанчиках на узбережжі. Там страви готують за оригінальними рецептами, а в залі панує затишна домашня атмосфера. До того ж це непоганий спосіб заощадити. Обід в такому закладі обійдеться в 500 DOP. Недорого перекусити можна також в кафе або фаст-фуді - 350 DOP.

Розкид цін в ресторанах досить великий. Середній чек в недорогих едальня НЕ перевищує 1500 DOP, в закладах середнього класу варіюється від 1800 до 3500 DOP. За вечерю на двох з вином в елітному ресторані можна віддати і 10 000 DOP.

Розваги і пам'ятки

У Пунта-Кані і її околицях безліч пам'яток, які допоможуть розбавити розмірений пляжний відпочинок насиченою програмою. Цікавинки в основному природні - парки, лагуни, острови, водоспади і коралові рифи.

Насамперед варто відправитися в заповідник «Індігенус Айс». Це екологічний парк, в якому доминиканцам вдалося зберегти незайманий тропічний ліс в первозданному вигляді. Тут більше 500 видів зникаючих рослин і близько 100 видів птахів. Ліани, яскраві великі квіти і столітні дерева створюють незвичайну атмосферу. Варто прихопити з собою купальні приналежності - в тіні лісу ховаються лагуни з чистою водою, а на білий пісок укладають своє майбутнє потомство морські черепахи.

За історичними та архітектурними пам'ятками варто навідатися в сусідній сальвалеон-де-Ігуей. Тут збереглося безліч пам'яток і релігійних споруд колоніальної епохи, серед яких найбільш цікаві церква Св. Діви Ла Альтаграсія, колодязь Св. Діви і Хрест вибачення. Крім дозвільних туристів, вони привертають католицьких паломників з різних країн.

4 речі, які потрібно зробити в Пунта-Кані
  •     Погладити морського ската або іншого мирного мешканця прибережних вод.
  •     Знайти саме незвичайне блюдо з бананів.
  •     Озброїтися ластами і маскою і досліджувати кораловий риф.
  •     Знайти самий пустельний пляж в окрузі і відчути себе єдиною людиною на тропічному острові.

Пунта-Кана для дітей

Відпочивати з дітьми в Пунта-Кані легко і безпечно. У більшості готелів обладнані ігрові зони, працюють аніматори, в деяких є басейни з гірками. Водні атракціони встановлені на багатьох пляжах.

У культурну програму потрібно обов'язково включити відвідування двох парків - природного «Манат» (оф. Сайт на англ.) І морського «Марінаріум» (оф. Сайт на англ.). Перший являє собою великий розважальний комплекс, на території якого розбитий пишний сад з орхідеями і іншими тропічними рослинами і працює зоопарк, населений зміями, ігуанами, папугами та іншими представниками місцевої фауни. А вже дельфінарій точно не залишить юних мандрівників байдужими. Крім того, тут відтворена село древнього племені Таино, і працює виставка одягу та предметів побуту аборигенів.

«Марінаріум» - це парк у відритому море, де можна помилуватися мешканцями коралового рифу і навіть подружитися з ними. А ще поплавати з маскою, погладити справжнього ската, покататися на човні з прозорим дном уздовж рифа або зайнятися дайвінгом.
З дітьми до 13 років потрапити на екскурсію в «Марінаріум» не вийде.

У Пунта-Кані практично круглий рік комфортна спекотна погода без різких перепадів. Середньорічна температура становить +30 ° C, з травня по жовтень стовпчик термометра може підвищуватися до позначки +35 ° C.

З травня по липень на курорті триває сезон дощів з сильними, але короткочасними зливами. Восени в регіоні починається сезон ураганів, але вони зазвичай атакують острів Гаїті з західної сторони, і поки доходять до курортів Домінікани - стихають. З листопада по березень температура становить близько +20 ° C.

Також рекомендуємо:
Вас також можуть зацікавити: Туреччина, ОАЕ, Домінікана, Єгипет
Найпопулярніші курорти Домінікани: Кап Кана Пунта Кана Бока Чіка Байяібе


ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.


 
Тури в Пунта Кана з Рівного 2021