Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний

Тури на Атол Південний Мале 2021

Південний Мале (36 км в довжину і 19 км в ширину) складається з 30 островів, три з яких населені людьми, на 17 розташовані готелі, а що залишилися 10 - нежилі. Адміністративний центр атола - острів Маафуші (Maafushi), на якому вільно розкинулася аж на два квадратних кілометри столиця Мальдів Мале. Тут же знаходиться популярний серед серферів курорт Кандума (Kandooma Resort), розташований біля природного заповідника Гураіду. З березня по вересень у його берегів бувають хороші хвилі.

Готелі

Кращим місцевим готелем для дайверів вважається Anantara Resort Maldives. Поруч з островом знаходяться 20 коралових рифів, куди двічі на день ходить катер з інструктором. У дайв-центрі навчають навіть новачків і видають сертифікати PADI.

Дайвінг на на Південному Мале

Поблизу атолу Південний Мале є два морських заповідника: Ембуду-Канду (Embudhoo Kandu) і Гурайду-Канду (Guraidhoo Kandu) плюс кілька гідних дайв-сайтів:
  •     Риф Kandooma Thila, за формою нагадує краплю. З північної і західної сторони він утворює цікаві гроти і виступи, а в західній частині можна зустріти всіляких мешканців морських глибин.
  •     Каньо Emboohoo Canyon, утворений величезним кораловим блоком, що відкололися від рифа. У стіні рифа можна знайти довгу печеру, яку облюбували риби.
  •     Guraidhoo corner: зграї тунців і барракуд, скатів-орлів, сірих акул і акул з білими плавниками.

На північ від острова Хіммафуші теж є кілька хороших місць для дайвінгу в течіях, зокрема - Хіммафуші-Корнер. Поруч, на південній стороні національного заповідника острова Гіріфуші, на Ейч-Пі-рифі, ростуть красиві м'які корали, можна зустріти скатів, барракуд і зграї тунця. Зовсім поруч і Парадайз-Манта-Пойнт - місце, куди припливають годуватися і чиститися скати манта.

На північ від острова Хулхуле є два рифа, що нагадують за формою банани, які так і називаються: Банана-Риф. Під водою там - гарні рифові стінки з печерами і вражаючі скелі, у яких зустрічаються рифові акули.

Поруч зі столицею, на півдні острова Хулхуле є кілька цікавих дайв-спотів. До того ж кілька років тому там «вдало» затонуло судно Maldives Victory з вантажем продуктів для готелів. До нього буквально рукою подати, і лежить воно всього на глибині 35 метрів, так що дайверам з кваліфікацією AOWD є - принаймні для зовнішнього огляду.

Також рекомендуємо:
Вас також можуть зацікавити:Мальдіви  Туреччина, ОАЕ, Домінікана, Єгипет
Найпопулярніші курорти Мальдів: Атол Північний Мале   Атол Південний Мале   Атоли Баа і Раа   Атоли Фаафу і Даалу   Атолл Арі   Мале
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.

Атол Південний Мале