Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний

Тури на Атоли Баа і Раа 2021

Протяжність атола Баа (Baa) - 42 км в довжину і 32 км в ширину, його складають 10 населених і 41 безлюдний острів. Там же знаходяться три відомих на всю країну готелю. Sonevafushi Resort & Spa - найбільший у всій країні і дуже красивий острів-готель. Reethi Beach Resort, куди вважають за краще селитися дайвери, тому що там косяками ходять дельфіни (не по готелю, звичайно, а в прибережних водах). І, нарешті, Coco Palm Dhuni Kolhu - недавно побудований шикарний готель. На Баа відмінний дайвінг, а в місцевих крамницях і крамничках продають прекрасні лакові мініатюри, які вважаються кращими сувенірами Мальдів.


Раа атол

Раа (Raa) - ще один далекий від цивілізації атол, примітний тим, що на ньому є тільки один острів-готель Meedhupparu, але зате - з повним набором спа-послуг. Населені острови атола розташовуються в основному на східній стороні, в той час як рифи знаходяться всередині самого атола. Всього Раа налічує близько 15 населених островів, найвідоміший з яких - Аліфуші, тут будують рибальські човни (дони). Ще один великий острів, Кандолхудоо, розташований на західній стороні атолу і славиться своїм рибним промислом.


Як дістатися до Баа і Раа атолів

Політ на авіа-таксі (гідролітак) з Мале займає близько 40 хвилин.

Дайвінг

Популярні дайв-сайти: риф Мілайдоо з підводними печерами і колоніями коралів і губок, коралове поселення Какані-Тіла, Дигало-Хаа, де можна побачити сірих рифових акул і заросли анемона з рибами-папугами і Маді-Фінолху з чорними коралами і скатами манта. До речі, останній прекрасно підійде для початківців дайверів.

Північні атоли

    Де зупинитися: У трьох розкішних островах-готелях атола Баа або в єдиному фешенебельному спа-комплексі на Раа, на умиротворяє атолі Нуну або на абсолютно відокремленому від суєтного світу Шавіані. Хатини-люкс можна знайти на Лавіані, а найменш відвідуваний туристами Хаа-Аліф має аж трьома високорівневими готелями.
    Що подивитися: По-перше, по-друге і по-третє - фантастично красивий підводний світ, по-четверте - казкові острівні ландшафти, а вже після цього заглянути в гольф-клуби Куреду і навідатися до стародавнього священного мавзолею на острові матуючого. Ще можна зганяти на гідролітаку на сусідні атоли і навіть «вибратися в місто» - побродити по майже європейським вулицях столиці Мале.

Також рекомендуємо:
Вас також можуть зацікавити:Мальдіви  Туреччина, ОАЕ, Домінікана, Єгипет
Найпопулярніші курорти Мальдів: Атол Північний Мале   Атол Південний Мале   Атоли Баа і Раа   Атоли Фаафу і Даалу   Атолл Арі   Мале
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.

Атоли Баа і Раа