Наш офіс
м. Рівне
Працюємо On-line під час війни
Графік роботи
Пн-Сб 09:00-18:00
підтримка 24/7

Тури в Шарм-Ель-Шейх 2023

Підводне життя Шарм-ель-Шейха не потребує представлення, невипадково тут не раз і не два «Чекин» Жак Ів Кусто зі своєю командою, не забуваючи знімати фантастичних фарб відео. Всілякі коралові губки, рифи, водорості, анемони і інші безхвості тварі - лише барвиста декорація для скаженого кількості лускатих, що рухається в воді Шарма.

Цей курорт на Червоному морі вже не перший десяток років вважається ідеальним місцем для овочевого розслабленого відпочинку, в якому можна забутися, насититися сонечком, викуповувати дітей - і все це на тлі нереальних морських красот. Професійно бадьорі аніматори з набили оскому піснями біля басейнів, шведськими застіллями (які, до речі, тут не особливо в пошані) і всілякими хаммамами і тенісними кортами - лише маленьке доповнення, про який і згадувати нецікаво.

Як дістатися з аеропорту в центр міста

Прибуваючих по пакетним турам туристів (а таких більшість) в аеропорту Шарм-ель-Шейха зустрічає організований трансфер від туроператора. Якщо ви відпочиваєте самостійно, можна замовити трансфер від готелю. Деякі «п'ятірки» пропонують його безкоштовно, більшість інших готелів - за плату. Також в аеропорту є власний сервіс трансферів «Лімо», ціни на поїздку в той чи інший район вказані на інформаційному табло.

Крім цього, дістатися з аеропорту до потрібного готелю можна на таксі. Машини очікують пасажирів поруч з виходами з обох терміналів. Лічильників у таксі немає, вартість поїздки потрібно обов'язково обговорювати з водієм заздалегідь, до посадки. Зазвичай вона розраховується за принципом 1 EGP за 1 км, з огляду на шлях водія туди-назад. Таким чином, поїздка на таксі до центру Шарм-ель-Шейха обійдеться приблизно в 40 EGP, а до готелю - в суму від 35 до 55 EGP. Перевезення багажу включена у вартість. Рекомендується розплачуватися місцевою валютою (обміняти долари або євро після прильоту можна в будівлі аеропорту) тільки після прибуття на місце призначення.

На автобусі

У країні добре розвинене міжміське автобусне сполучення. З автостанції Шарма регулярно відправляються автобуси до Каїра (до 7 рейсів в день, в дорозі близько 7 годин), до монастиря Св. Катерини (один ранковий рейс, в дорозі 3 години), а також в Дахаб, Нувейбу, Суец, Табу і Ісмаїлію .

На паромі

З Шарм-ель-Шейха також регулярно курсують пороми в Хургаду, час у дорозі 1,5-3 години, в залежності від погодних умов. Пором відправляється з порту о 18:00 по понеділках, вівторках, четвергах і суботах. Зворотно з Хургади відходить о 5:00 по понеділках і о 9:00 в інші дні. Вартість проїзду 45 USD в один кінець і 85 USD туди-назад; діти до 12 років - 30-50 USD відповідно.
 

Райони Шарм-ель-Шейха


Шарм-ель-Шейх складається з кількох мальовничих районів, побудованих уздовж узбережжя, навколо основних заток. В єдине ціле - Шарм - їх єднає головна вулиця Peace Road.

    Наама-Бей ( «бухта Старійшини») - найстаріша і упорядкована частина Шарм-ель-Шейха, суцільна низка готелів у дві-три лінії. Уздовж усього пляжу затоки Наама простягнулася пішохідна вулиця з ресторанами, кафе, дискотеками і магазинами.
    Шарм-ель-Майя знаходиться на південному заході курорту і славиться єдиним на курорті піщаним пляжем і східним ринком Old Market. Тут також знаходиться «Старе місто» з безліччю магазинчиків і кафе, і однойменна гавань, звідки яхти з туристами стартують на морські прогулянки і в заповідник Рас-Мохаммед.
    Шаркс-Бей - відносно нова курортна зона в Шармі, яка славиться розкішним кораловим рифом і висококласними готелями.
    Набк розташований в декількох км на північний схід від Наама-Бей, в сторону національного заповідника «Набк» і навпроти острова Тиран. Останнім часом це один з найбільш швидкозростаючих районів курорту, тут будується все більше нових готелів.
    Бухта Рас-Умм-ель-Сід знаходиться неподалік від Наама-Бей і славиться кораловими садами, повними морською живністю. Тут також розташований один з найбільш фешенебельних готелів на узбережжі - Ritz Carlton 5 *

Готелі Шарм-ель-Шейха

В цілому до послуг відпочиваючих в Шармі відкрито близько 200 готелів, більшість - категорії 4 і 5 зірок. При бажанні можна знайти і троячку, але якості вони, як правило, залишають бажати кращого. У такій великій кількості варіантів розміщення буває непросто розібратися, тому головні питання, які повинні поставити собі туристи, це, по-перше, який характер відпочинку вони вважають за краще, по-друге, якість пляжу, по-третє, наскільки їм цікаві регулярні виходи з готелю в пошуках розваг.

В цілому, номерний фонд в Шарм-ель-Шейху досить старий - особливо це відноситься до класичних туристичним районам Хадаба і Наама-Бей. В Шаркс-Беї готелі новіші, а найсучасніші «кучкуються» в Набк і, в меншій мірі, в Рас-Умм-ель-Сіде. Набк забудовувався (і продовжує це робити) останнім серед районів Шарма, тому у місцевих готелів, як правило, велика доглянута територія, довгий пляж і кілька басейнів, часто з гірками.

Про пляжах Шарма докладно розказано вище. В цілому, якщо вам важливий «безпроблемний» захід у море по справжньому піщаного пляжу, вирушайте в Шарм-ель-Майя. Очищені від коралів пляжі (все-таки з небезпекою наступити на залишки таких) зустрінуть вас в Наама-Бей. У кількох останніх готелів в Набк також немає коралів, але море тут дуже дрібне і присутні водорості. В інших районах Шарма купання - з понтонів.

Найбільше розваг вас зустріне при виході з готелів Хадаба і Наама-Бея. В Шаркс-Беї розташовується відбудований відразу біля готелю «Савой» сучасний розважальний район Сохо, що складається з площі з музичними фонтанами і достатку торгових центрів, кафе і ресторанів.  

Транспорт

У ролі міського транспорту в Шармі виступають маршрутні таксі, які курсують без розкладу з проміжками, як правило, 3-5 хвилин. Вартість проїзду 1-1,5 EGP, але краще заздалегідь домовитися про оплату до посадки. Від деяких готелів за розкладом ходять автобуси, проїзд на яких коштує 5-10 EGP. Крім того, можна попросити на ресепшн замовити таксі. Вартість проїзду 10-30 EGP в залежності від відстані.

На курорті також можна взяти напрокат автомобіль або скутер (і навіть яхту) і це буде чудовою ідеєю. Недорогий бензин, дороги хорошої якості, а також відносна близькість цікавих місць і пам'яток приємно урізноманітнить відпочинок туристів. Дорожня поліція, як правило, дуже лояльна до іноземців. З Шарм-ель-Шейха можна дістатися приблизно за 1,5 години до Дахаба (100 км), за 2 години - до монастиря Св. Катерини або Нувейби, за 3 години до Кольоровому каньйону або Табі.

Оренда авто

Орендувати автомобіль в Шарм-ель-Шейху нескладно: для цього знадобляться водійські права і копія закордонного паспорта. На курорті працюють великі міжнародні прокатні агентства (Hertz, Avis, Europcar, Budget і т. Д.), Послуги яких будуть коштувати більше, зате умови контракту - європейського, а не арабського зразка, а також безліч місцевих контор часто зі специфічним колоритом ведення бізнесу. У перших для оформлення оренди знадобляться міжнародні права, по-друге раді і російським. Вік водія - не менше 25 років, стаж водіння - мінімум один рік.

Вартість прокату починається від 50-60 USD в день за машину економ-класу. При оренді на термін більше 5 днів тариф може знизитися до 35 USD на добу. Денний пробіг зазвичай обмежений 150-180 км, його перевищення оплачується окремо з розрахунку приблизно 1 USD за кожні 4-5 «зайвих» км. Повертати автомобіль, як правило, доведеться в той же місто, де ви його брали, і обов'язково з повним баком (втім, надати автомобіль в оренду також повинні повністю заправленим).

Звертайте особливу увагу на те, щоб машина була застрахована. У контракті обов'язково варто відзначити наявні подряпини, вм'ятини та інші дрібні пошкодження - це дозволить уникнути після закінчення оренди дискусій про ремонт за ваш рахунок (страховка, як правило, включає безумовну франшизу в межах від 300 до 700 USD, яку жадібний господар буде радий стягнути за нібито вами завдані збитки).

Зв'язок і Wi-Fi

У Шарм-ель-Шейху, як всюди в Єгипті, працюють три мобільні оператори - «Водафон», «Етісалат» і «Мобін». Якщо ви не хочете переплачувати за роумінг, має сенс придбати місцеву сім-карту (буде потрібно закордонний паспорт). Зручно купувати «сімку» в залі прильоту аеропорту Шарм-ель-Шейха, там же можна попросити встановити її і упевнитися в тому, що все працює.

Безкоштовний Wi-Fi в Шарм-ель-Шейху пропонує левова частка готелів високого рівня, деякі «троячки», а також абсолютна більшість кафе, ресторанів та інших розважальних місць. У недорогих готелях і деяких «четвірках» Wi-Fi буде платним. Повсюдно поширені так звані інтернет-шопи, аналог російських інтернет-кафе, де можна не тільки вийти в мережу зі стаціонарного комп'ютера, але і зробити ксерокопії документів, сканування, друк і т. П.

Послугу мобільного інтернету можна оформити при купівлі місцевої сім-карти. Ціни приблизно однакові у всіх трьох операторів - 25 EGP в місяць при швидкості близько 1 Гб і безлімітному трафіку.

Пляжі Шарм-ель-Шейха

Шарм-ель-Шейх - царство коралів, тому варто звернути особливу увагу на те, який пляж вас чекає в обраному готелі. Часто корали починаються прямо від берега і гостям пропонується купатися з понтонів, а місцями в воду не зайти без гумових капців.

Пляжі в нових районах курорту (Хадаба, заливши Шаркс-Бей, заливши Набк) правильніше що назвати не піщаними, а кораловими. Тут знаходиться природоохоронна зона, і навіть на те, щоб побудувати над коралами містки для проходу, готелям потрібно безліч дозволів.

У Наама-Бей пляжі «умовно-піщані»: спочатку тут були колонії коралів, проте на деяких ділянках для втіхи туристів їх вирубали, і там можна сміливо заходити в воду босоніж. Такі ділянки позначені буйками. В іншому купатися без тапочок можна далеко не скрізь - є ризик поранитися об залишки колоній або наступити на колючий морську живність.

У районі Шарм-ель-Майя повноцінні піщані пляжі - єдині на курорті. Їх «покриття» - дрібний золотистий пісок, коралів тут немає. Захід в воду пологий, мілководді триває досить далеко. Пляжі Шарм-ель-Майя розділені на 26 окремих ділянок, кожен з яких знаходиться у веденні будь-якого готелю. Вони обладнані всім необхідним, включаючи вишки для спостереження за можливим візитом акул. На кількох пляжах є понтони, з яких можна порозглядати морських мешканців.

Пляжі Шаркс-Бей повністю коралові, захід у воду тут можливий тільки з понтонів, які виходять в море за лінію рифа - в деяких випадках містки досить довгі. Чиста вода і велика кількість підводного життя сподобаються любителям плавати з аквалангом, а ось сім'ям з дітьми на пляжах Шаркс-Бей буде не дуже комфортно - поплескати на мілководді не вийде. Проте, на пляжах деяких готелів розчищені спеціальні «плескательніци» для малюків, позначені буйками.

У Набк піщані пляжі під час заходу в воду, далі через кілька десятків метрів починається смуга коралів. На противагу Шаркс-Бею це відмінно підходить для самих маленьких туристів, які годинами можуть плескатися на піщаному мілководді, але є скоріше недоліком для дорослих - їм доводиться заходити в тапочках на глибину, достатню для того, щоб не подряпати коліна при плаванні. Нагадаємо, що в Набк часто дмуть сильні вітри і сильно виражені припливи і відливи.

Пляжі Хадаба піщано-коралові, колонії починаються недалеко від берега. Мілководді доступно для купання малюків далеко не скрізь: на деяких пляжах корали підступають впритул до кромки води. Дорослі купаються тут або в прилив прямо від берега (в гумових тапочках), або в відлив з понтонів.

У Рас-Умм-ель-Сіде глибина починається майже відразу від берега. У море заходять в спеціального взуття; поплавати з маскою і трубкою над коралами можна з понтонів. Пляжі тут досить вузькі, тому відпочиваючі розміщуються і на спеціальних терасах-настилах, з яких до моря потрібно спуститися по сходах. Ділянки пляжів при деяких готелях розчищені від коралів для комфортного купання дітей.

Майже на всіх пляжах в цих районах корали починаються мало не від самої кромки води і тягнуться на 15-30 м. Це незручно для купання дітей, зате радує любителів підводної флори і фауни, що спостерігають дивовижних коралових риб та інші чудеса Червоного моря прямо у себе під ногами.
 

Дайвінг в Шарм


Шарм-ель-Шейх і дайвінг - практично синоніми: курорт відомий в першу чергу як ідеальне місце для занурень до красот Червоного моря. Плавати з маскою і трубкою тут можна на кожному кроці, занурюватися - майже всюди: уздовж узбережжя розташовані 16 дайв-сайтів. Плюс, на потіху захопленим дайверам в Шарм-ель-Шейху є і цілі райони для занурень, найвідоміші з них - морський заповідник Рас-Мохаммед і острів Тиран. Ось лише деякі з підводних красот Шарма: звичайні, вогняні і м'які корали, масивні поріти і фавіти, акули-молоти, баракуди, окуні-Антії, губа-наполеони, Каранкси і риби-хірурги, скати манта, мурени і крокодилячі риби. На додачу тут кілька цікавих реків: кораблі «Данрейвен» і «Тістлгорм» 1876 і 1941 років потоплення відповідно, турецьке судно з амфорами і ще одне - з унітазами (крім жартів!).

Тим, хто хоче занурюватися прямо на курорті, можна порекомендувати райони Шаркс-Бей, Набк і Рас-Умм-ель-Сід. В Шаркс-Бей при кожному готелі є свій дайв-центр, де запропонують поплавати з аквалангом безпосередньо від берега або вивезуть на човні на особливо примітні рифи. Глибина - близько 20 м, видимість - також 20 м. Проводяться цікаві нічні занурення. У Набк можна занурюватися з понтона (в тому числі до затонулого судна - навпроти готелю Calimera Royal Albatros Moderna) або відправитися в найближчий однойменний заповідник, який входить до складу знаменитого Рас-Мохаммеда. У Рас-Умм-ель-Сід дайверів зустріне відмінна 20-метрова видимість, глибини до 20-25 м, великі корали, скати, барракуди і невеликі акули.

Шопінг

Щодо недорогі магазини і ресторани зосереджені в районі Старого міста «Олд Маркет» (Old Market). Там можна порівняно вигідно придбати різні сувеніри, а заодно зазирнути на фруктовий базар. Найдорожчі магазини - в районі туристичного центру в затоці Наама-Бей.

Що купити: кальян ( «дулі»), тарілки з арабським орнаментом, кам'яні статуетки староєгипетських богів і фараонів (15-30 EGP), папіруси (неякісні 1-3 EGP, хороші немнущіеся 10-20 EGP), масла і есенції (1 мл - 3-5 EGP), ювелірні прикраси в давньоєгипетському стилі. У будь-якому магазині на картуші (овальне обрамлення, яке використовували в древніх текстах щоразу, коли згадувалося ім'я фараона) за 15 хвилин виведуть золотом або сріблом ім'я староєгипетськими ієрогліфами.

Заслуговують на увагу косметичні продукти - не тільки вироблені в Єгипті, але й імпортовані з «дружніх» арабських країн: ефірні та масажні масла і великий вибір засобів по догляду за волоссям фірми «Дабур», натуральні масла з Пакистану «Хемані», спеції (краще купувати в супермаркетах або продуктових крамничках на вагу з великих діжок), фініки, халву і солодощі. Також варто придивитися до аксесуарів для хамама - бавовняним простирадлом, мочалками з люфи і рукавички для гоммажа.

Що спробувати в Шармі

Гастрономічні інтереси в Шарм-ель-Шейху грунтуються на двох китах: по-перше, на блюдах общеегипетской кухні, по-друге, на великій кількості свіжої риби і морепродуктів з Червоного моря. З першої категорії для легкого перекусу підійдуть шашлички з рубленого м'яса «кофта» (наголос на «о»), блюдо «в робочий полудень» під назвою «кошари» з рису, макаронів, гороху нут і сочевиці з томатним соусом, власне рис по- єгипетськи з різноманітними підливаючи і кульки з бобів і овочів фалафель. Пообідати вишуканіше можна супом-пюре з сочевиці «атс» і голубом або качкою, фаршированими знову-таки рисом. Трапезу неодмінно варто закінчити десертом: гарячим «умм-али» з листкового тіста, молока і фісташок або солодощами - пахлавой, залитим сиропом пирогом з манки «басбуса» або солодкої «вермішеллю» під назвою «кунафа».

Не забувайте, що алкоголь в Єгипті подають лише в «туристично орієнтованих» ресторанах.

Рибу і морепродукти подають у всіх можливих способах приготування: смаженими на грилі, запеченими під крупною сіллю, тушкованими в соусі, в холодному і гарячому вигляді, окремо і в асорті. В меню - кальмари і каракатиці, восьминоги, креветки, дорада, сібас, риба-меч і деякі екзотичні риби Червоного моря - наприклад, глибоководний рибалка.

Кафе і ресторани

Залишитися голодним в Шарм-ель-Шейху абсолютно точно неможливо: маса ресторанів і кафе курорту готові порадувати туристів єгипетської і інтернаціональною кухнею. Довго шукати заклад громадського харчування не доведеться: вийшовши з готелю, ви майже гарантовано уткнется в кілька «конкуруючих фірм». Особливо велика концентрація кафе і ресторанів на головній вулиці курорту (Салям, або Peace road), в Наама-Бей і Хадаба. Є велика кількість закладів європейської та азіатської кухонь - італійської, французької, японської, а також відмінний стейк-хаус в Наама-Беї.

Повноцінний обід на двох обійдеться в 150-200 EGP в ресторані європейської кухні і 250-300 EGP в ресторані рибної кухні.

Розваги і визначні пам'ятки Шарм-ель-Шейха

Головні пам'ятки Шарм-ель-Шейха - неймовірно красивий підводний світ, шикарні пляжі плюс невелика кількість новоділів: псевдодворци з «Тисяча і однієї ночі», «сухі» і водні парки розваг, торгові та розважальні центри.

Дозу історичної екскурсіонки можна отримати, відправившись в Коптську церкву, Музей папірусів, мечеть Аль-Мустафа і Музей Тутанхамона. Церква розташовується в віддаленому від узбережжя районі Еннур і складається з двох храмів - нижнього, більш старого, в цокольному поверсі, і верхнього, в кращих традиціях кафедральних соборів який-небудь Франції. Тут варто побачити чудові мозаїки і чудову розпис інтер'єрів в несподівано сучасному дусі, захопитися тонкою роботою крісла Патріарха і помилуватися на статуї левів у внутрішньому дворі, а також здивуватися незвичайної коптської Біблії, написаної на арабській мові.

Музей папірусів - зменшена копія однойменного музею в Каїрі, де можна не тільки помилуватися на давньоєгипетські екземпляри, але і дізнатися більше про технології виготовлення папірусу і його видах, а також придбати картину або напис на цьому незвичайному матеріалі.

Мечеть Аль-Мустафа можна оглянути тільки зовні: в її зовнішності вражають два 26-метрових мінарети, пишність архітектурних прикрас і загальна витонченість конструкції, що відсилає до класичних мечетей Ірану і Узбекистану. А в Музеї Тутанхамона представлені копії предметів, знайдених в гробниці фараона: від колісниці до шкатулок і похоронної маски.
 

Національні парки


В межах Шарм-ель-Шейха розташований всесвітньо відомий національний парк «Рас-Мохаммед», утворений злиттям цієї території з нацпарку «Набк». При цьому в обидва національні парки можна приїхати окремо. У національний парк «Набк» (він розташований в однойменному районі Шарма) більшість туристів потрапляє на катері з боку моря, з дороги туди можна в'їхати тільки на повнопривідної машині. Вхід - 5 USD плюс 5 USD за машину. Тут оглядають не тільки підводні ландшафти (сноркелинг або дайвінг), а й сушу - його знамениті мангрові зарості.

Рас-Мохаммед (25 км від Шарм-ель-Шейха) займає південний край Синайського півострова. Тут крім фантастичною морського життя (баракуди, морські черепахи і морські змії) можна зустріти і рідкісних наземних мешканців: лисичок фенек, чапель, хижих птахів. До 14: 00-15: 00 парк сповнений екскурсійними групами. Огляд території зазвичай починається з головного пляжу, потім - солоне озеро, мангрові зарості, оглядовий майданчик і пляж поруч з нею. Вхід - 10 USD, з них 5 USD - за машину.

Розваги і клуби

Популярні дискотеки: Le Pacha (ex. Bus Stop), Hard Rock Cafe (найцікавіше тут починається після першої години ночі), диско-бар Smash і Black House (в готелі Tropicana Rosetta). Дитячий парк атракціонів Fun Town (5 EGP за атракціон), парк розваг «Тисяча і одна ніч», дельфінарій. Ще тут можна зайнятися тенісом, поганяти на картах або пограти в гольф.

Недалеко від готелю Savoy відкрився розважальний комплекс Soho Square, де розташовано безліч магазинів, ресторанів, дискотеки, крижаний каток і крижаний бар.

Шарм-ель-Шейх для дітей

Дитячі розваги в Шарм-ель-Шейху переважно сконцентровані на території готелів - головне, правильно підібрати готель для відпочинку з найменшими туристами. Звертайте увагу на наявність в готелі анімації російською мовою (це не рідкість), міні-клубу, придатного для дітей харчування і, звичайно, зручного пляжу. У деяких готелях працюють дитячі бари і снек-бари, де протягом дня ваше чадо зможе ласувати морозивом, солодкою ватою та попкорном. Високорівневі «п'ятірки» надають дитячі халати і тапочки.

Розважальна програма для дітей за межами готелів представлена ​​дельфінарієм і аквапарком, парком атракціонів «Фан Таун» і парком розваг «Тисяча і одна ніч». Дельфінарій Dolphina Park знаходиться в районі Набк. Тут можна не тільки подивитися шоу з дельфінами, а й сфотографуватися і поплавати з ними. Аквапарк Aqua Blue Water Park розташувався в бухті Рас-Умм-ель-Сід і пропонує увазі дорослих і дітей різноманітність в міру екстремальних і зовсім простих гірок, «ледачу» річку, басейн з штучними хвилями і веселу анімацію. «Фан Таун» - невеликий парк атракціонів з паровозиками, каруселями і катанням на конях і верблюдах. Парк розваг і торговий комплекс «Тисяча і одна ніч» знаходиться в районі Хадаба. До 16:00 його можна відвідувати безкоштовно - розглядати інтер'єр в дусі східних казок, гуляти по магазинах і розслаблятися в кафе і кальяну. Увечері починається світло-музичний спектакль про історію і фольклорі Єгипту зі східними танцями, шоу зі зміями і вогнем, кінним поданням і виступами фокусників. На площі Сохо вас і вашої дитини порадує вечірню виставу музичних фонтанів (кожен день, тривалість - 45 хвилин). Ще чадо можна звозити на вечірню екскурсію до бедуїнів, в ході якої перед вами виконають народні танці, нагодують традиційними стравами і запропонують помилуватися в телескоп на міріади таємниче мерехтливих південних зірок.

Погода в Шарм-ель-Шейху

Незважаючи на те, що туристичний сезон в Шарм-ель-Шейху триває цілий рік, прийнято розділяти два сезони, кожен зі своїми принадами: м'який зимовий, відповідний для тих, хто погано переносить високу температуру повітря, і спекотний літній - самий пляжно-загорательний з відчутно пекущаяся сонцем. Дощі в Шарм-ель-Шейху вкрай рідкісні, повітря сухе і тепле в будь-який час року.

Влітку стовпчик термометра часом доходить до +40 ° C. Однак низька вологість повітря і постійно дмуть вітру дозволяють переносити спеку досить легко.

У зимовий період ночами температура може опускатися до +15 ° C, так що обов'язково потрібно взяти з собою кофту або вітровку. Однак температура води не буває нижче +20 ° C навіть взимку.

Набк - самий вітряний раойне Шарм-ель-Шейха. Влітку тут буде комфортно тим, хто не любить сильну спеку (при цьому потрібно бути уважним, загоряючи на сонці: є небезпека «перележати», обманувшись уявної прохолодою). А ось зимові вітру в Набк пронизують до кісток, та й море майже завжди бурхливе, з сильними течіями. Для зимового відпочинку краще вибирати закриті від вітрів бухти: Шарм-ель-Майя, Шаркс-Бей, Рас-Умм-ель-Сід або Наама-Бей.

Також рекомендуємо:
Вас також можуть зацікавити: Туреччина, ОАЕ, Домінікана, Єгипет
Найпопулярніші курорти Египту: Хургада   Шарм-Эль-Шейх   Марса-Алам


ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.

Тури в Шарм-Ель-Шейх з Рівного