Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний
Екскурсії

Екскурсія на казковий острів Родос

Перебуваючи на відпочинку в Мармарисі, ми настійно рекомендуємо відвідати Грецький острів Родос, який був названий на честь німфи Аполлона.

Острів знаходиться всього в 45 км від Мармаріса, що становить приблизно 50 хвилин на швидкісному поромі.

Місто Родос - унікальне місто Середземномор`я. Тут можна знайти все: ресторани, бари, казино, середньовічні фрески і колони зі слідами античності. На східному березі міста знаходяться термальні джерела з цілющими водами Калліфеі. Середньовічна частина міста оголошена пам`ятником ЮНЕСКО. Туристи можуть не поспішаючи прогулятися по вузеньких вуличках, оглянути православні церкви, синагоги і мечеті.

Екскурсія на острів включає в себе прогулянку по старому місту, огляд оборонної стіни. Далі туристи здійснять захоплюючий переїзд по узбережжю до порту Мандраки, дізнаються багато нового про Колоса Родоського і інших місцевих пам`ятках. Туристам також буде надана можливість оглянути Акрополь, отримати історичну довідку про стадіон і храм Аполлона, потім вони здійснять пішу прогулянку по старому Середньовічному місту, де на власні очі побачать палац і вулицю лицарів, лікарню з годинником, мечеть Сулеймана, головну площу з фонтаном і вулицю Сократа. При бажанні за додаткову плату можна буде відвідати Археологічний музей. Також у туристів буде трохи вільного часу для обіду і прогулянки.

Дана екскурсія має на увазі наявність у туристів відкритою діючої шенгенської візи.

Екскурсія доступна з регіону Мармарис