Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний
Екскурсії

Snorkeling Trip

Snorkeling Trip
Екзотичні Мальдівські острови є частиною підводного хребта з прекрасним кораловим рифом. Рифи на Мальдівах, мабуть, найскладніша система рифів у світі. Існує кілька теорій їх походження. Більшість вчених вважають, що коралові рифи сформувалися після підводного виверження вулкана. Риф є домом для тисячі видів риб і тому вважається найрізноманітнішою з морських екосистем. 200 видів коралів на Мальдівах утворюють близько 2000 коралових рифів, що безумовно привабливо для дайверів і любителів морського життя.

Коралові рифи і мілини знаходяться як на глибині, так і біля островів. Рифи, розташовані навколо острова з готелем отримали назву на Мальдівах домашній риф. Завдяки йому не потрібно бути професійним дайвером, щоб вивчити підводний світ.

Снорклинг - один з найпростіших способів знайомства з життям під водою. Потрібні лише маска, ласти і трубка. Їх можна або купити в магазині при готелі або взяти в оренду. Снорклинг на Мальдівах не зажадає великих витрат і дозволить Вам годинами спостерігати за морськими мешканцями коралового рифу. Бірюзова лагуна, дрібний пісок просочується крізь пальці, а навколо, наскільки вистачить кругозору, плавають риби-метелики, риби-клоуни, риби-папуги. Найімовірніше Вам пощастить побачити скатів, мурен, черепах, сірих рифових акул. Різноманітність морської флори і фауни Індійського океану здивує Вас.