Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний
Екскурсії

Велика рибалка (Big Game Fishing)

Велика рибалка (Big Game Fishing)

Мальдівські острови дозволяють кожному амбітному рибалці насолодитися різноманітною морською риболовлею. Індійський океан не дарма вважається найбагатшим і насиченим мешканцями підводного світу. Рифи на протязі всього архіпелагу Мальдівського по справжньому переповнені численними видами хижих риб різних розмірів. Цей факт безсомненно робить Мальдіви дуже привабливими в сфері спортивної риболовлі.

Велика рибалка (big game fishing) - популярний вид розваги для любителів рибної ловлі, мета якого - спіймати велику рибу. На Мальдівах живе величезна кількість всіляких риб, і до появи туризму експорт риби був головною складовою Мальдівської економіки.

Big Game Fishing - тролінг, тобто рибалка на спеціальну троллінговая вудку з рухомого судна.

Велика рибалка - дорогий захід, і вона більше поширена серед клієнтів люксових готелів, але деякі гостьові будинки також пропонують своїм клієнтам випробувати удачу і з'їздити на біг-гейм-фішинг. Слід відрізняти велику риболовлю від промислового лову: наприклад, на лов желтопёрого тунця з деяких островів йдуть цілі артілі рибалок, і вони знаходяться в морі часом цілий місяць, хоча іноді збираються і на вечірню вилазку компанією друзів

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.