Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний
Екскурсії

Екскурсія по Мале

Ви пройдете мимо Medhuziyaaraiy - гробниці мудреця Абу-Аль Баракаата, який приніс мусульманство на Мальдивах в 1153 році. Затем Ви увидите Пятничную мечеть - Хукуру Міський (Хукуру Міський). Вона була побудована ще в 12 віках з появою іслами на островах, а потім відновлена в 1657 році під час замовлення султана Ібрахіма Іскандара. Це мечеть відома усім миру, так як побудована з корабля і прикрашена всередині іскусної резьбової. У мечеті також було відкрито перше у всій школі школи.

Потім Ви відвідаєте Ісламський центр, відкритий в 1984 році і вміщує понад 5000 осіб. Найпомітнішою частиною центру є Велика мечеть, чий золотий купол є значною і яскравою частиною лінії горизонту Мале. На додаток до мечеті в Центрі також знаходиться конференц-зал, бібліотека і навчальні зали.

Також Ви можете відвідати Стару мечеть (Kalhuvakaru Miskiyy). Вона була побудована в 90-х роках 18 століття, виставлена на торги і куплена курортним островом. Пізніше її викупили назад і повернули на історичне місце біля Султанського парку. Як і П'ятнична мечеть, Стара мечеть побудована з корала і прикрашена гравіруванням по коралу і дереву.