Наш офіс
м. Рівне,
вул. Кавказька 3, офіс 408
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця 10:00 - 18:00
Субота 10:00 - 14:00
Неділя вихідний

Тури в Герцегновську Рів'єру 2021

Одна з трьох подарованих Чорногорії всесвітом Рів'єр, Герцегновская, знаходиться на північній частині Адріатичного узбережжя, в Бока-Которської бухті, яка по праву вважається однією з найкрасивіших в світі. Сонце світить тут цілих 317 днів в році, пляжі є на будь-який смак - галькові або піщані, а в околицях є маса мінеральних джерел і родовищ цілющих грязей - для всілякого зміцнення здоров'я.

Основні курорти - Герцег-Нові, Котор, Тіват, Пераст і Рисан.
пляжі


Пляжі на Герцегновская Рив'єрі невеликі, але різноманітні: з природних - лише галькові, штучні ж - з дрібним привізним піском, або бетонні пляжі-платформи.

Лікування і спа

Окремий інтерес представляє собою Ігало, передмістя Герцег-Нові. Городок славиться своїми мінеральними джерелами і лікувальними грязями, властивості яких використовують численні спа-салони, лікарні та оздоровчі заклади, розташовані тут. Інститут «Ігало» отримав визнання у всьому світі, як бальнеологічний лікувальний заклад. Численний (понад 400 осіб) висококваліфікований персонал цього медичного центру застосовує на практиці новітні методики використання дорогоцінних природних джерел для лікування і оздоровлення організму. Найкращим в Ігало вважається пляж Жаніц. Дістатися до нього можна приблизно за 20 хвилин на човні.

Розваги і пам'ятки

Адміністративний центр цього регіону, місто Герцег-Нові, був заснований в 1382 році і за свою довгу і неспокійне життя належав послідовно венецианцам, туркам, іспанцям, французам. Всі хотіли володіти цим ласим шматком. Всі вони додавали свої штрихи до загального портрета міста, впливали на його архітектурний вигляд. У наші дні в місті становлять інтерес три фортеці, що залишилися з минулих часів, історична частина міста і ботанічний сад з великою кількістю рідкісних і реліктових дерев. Зосередженням курортного життя є, ясна річ, набережна. У Герцег Нові вона простяглася на кілька кілометрів, і всі численні кафе, бари, ресторани, магазини, розташовані на ній, радо зустрінуть туристів. Забавні паровозики, діловито снують по набережній, викликають радість не тільки у дітей, але і у дорослих туристів.

Пераст, Рисан, Теута - малонаселені селища Герцегновская Рів'єри. Як можна більше вони підходять для спокійного, усамітненого відпочинку. Незважаючи на їх віддаленість від галасливої ​​курортного життя, селища здатні надати туристам зручну інфраструктуру і всі складові повноцінного відпочинку.

Добиратися до Герцегновская Рів'єри найзручніше від міжнародного аеропорту Тівата, який приймає в туристичний сезон безліч чартерних рейсів з різних країн світу.

Також рекомендуємо:
Вас також можуть зацікавити:  Чорногорія Хорватія Греція Туреччина, ОАЕ, Домінікана, Єгипет
Найпопулярніші курорти  Бока-Которська Затока   Барська Рів'єра   Будванськая Рів'єра   Герцегновська Рів'єра
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.